Urny na prochy zwierząt

     Odejście ukochanego kota czy psa to ogromny ból dla każdego domownika. Przyjaźń, która łączyła nas z tym zwierzakiem przez wiele lat , nie może skończyć się ot tak, po prostu, bez jakiegokolwiek gestu szacunku z naszej strony. To zrozumiałe, że pragniemy tę pamięć o zwierzaku zachować jak najdłużej, szukamy więc najwłaściwszego na to sposobu. Jeśli  nie mają Państwo pomysłu, w jaki sposób odwdzięczyć się zwierzakowi za bezinteresowną przyjaźń, my  wychodzimy do Państwa z pomocną dłonią. Doskonale rozumiemy trudną  sytuację, w jakiej Państwo się znaleźli i aby choć troszkę zmniejszyć ból, przygotowaliśmy naprawdę wiele produktów, które z pewnością pomogą godnie pożegnać pupila. Co proponujemy? Przede wszystkim urny. Pośród naszego asortymentu z pewnością któraś urna na prochy psa przypadnie Państwu do gustu na tyle, że będziecie chcieli ją kupić dla swojego przyjaciela.  Dzięki temu zyskają Państwo  świadomość, że po jego odejściu właściwie wypełnili swój obowiązek z tytułu wieloletniej, bezinteresownej przyjaźni. Klasyczna urna na prochy psa, czy też urna na prochy  kota to oczywiście nie  wszystko, co jesteśmy w stanie  zaproponować.

     W naszej ofercie znajdą państwo również kryształowe urny z wysokiej jakości szkła, wykonywane ręcznie przez firmę Memory Crystal, a ściślej mówiąc przez czeskiego artystę Dalibora Novaka. Gwarantuje to najwyższą jakość i unikalność. Oprócz urn, można u nas zamówić Kryształ Pamięci, także z firmy Memory Crystal. Gdy w waszym ognisku domowym zabraknie przyjaciela, aby uczcić jego pamięć oferujemy wykonanie Kryształu Pamięci. Jest to opatentowana przez Memory Crystal technologia  łączenia prochów ze szkłem. Każdy zamówiony kryształ jest wykonany ręcznie z wielką dokładnością. System znakowania prochów i to , że każdy kryształ jest wykonywany osobno uniemożliwia pomyłkę.  Aby zobaczyć ofertę Kryształów Pamięci zapraszamy na stronę www.zniczpamieci.pl.

     Nasza oferta jest tak różnorodna, że każdy z Państwa ma możliwość wyboru takiej urny, która najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Dodatkowo warto zaznaczyć, że niewygórowane ceny są kolejnym atutem naszej oferty. Stały wzrost zainteresowania naszymi produktami  pozwala nam sądzić, że robimy coś, co spotyka się z ogromną akceptacją. Pragniecie Państwo zachować w pamięci swojego pupila – my to ułatwiamy, oferując urny najwyższej jakości . Dodatkowo mamy ogromną satysfakcję z tego, że chociaż minimalnym stopniu możemy Państwu pomóc w przejściu tego trudnego dla Was momentu, a to mobilizuje nas do dalszych starań, by jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania.

 

Urny drewniane premium:

 

 

Urny drewniane:

 


Kolekcja Premium:

 

Kolekcja Klasyczna:

 

Kolekcja Artystyczna:

 

Urny Metalowe (dwie wersje - z łapkami i bez łapek):

 

Urny Ceramiczne (dwie wersje - z łapkami i bez łapek):